fbpx

בניית אתרים לגני ילדים

פעילות בגני ילדים, יצירות וציורים

אתר תדמית, הוא הפנים של העסק ובוודאי בעולם הדיגיטלי שבו אנו נמצאים. הדבר אמור גם לגני ילדים המחפשים דרכים להציג את פעילות הגן להורים הפוטנציאלים, ואף להורים קיימים כגון עדכונים על פעילויות, שיתוף תמונות ממסיבות בגן ועוד. בניית אתרים לגני ילדים נותנת דגש קודם כל על אופי האתר. למשל, ישנם אתרים סטטיים אשר מרגע בנייתם, לא קיימת פעילות שוטפת באתר. א”כ לאתרים אלו מספיק ליצור מספר עמודים מרכזיים כגון: עמוד הבית, אודות, עמוד שירותים, הרשמה וצור קשר. לעומת זאת אתרים בעלי אופי דינמי, מצריכים תכנון נכון של האתר, כך למשל יש ליצור הירככיה ברורה באתר אשר כל פוסט או עמוד יהיה משויך לקטגוריה הרלוונטית. 

גן ילדים, משחקים, צעצועים

פקודה כללית על עיצוב האתר והתאמת הצבעים

בנוסף, באתרים דינמים, יש לתת עיצוב דומה לכל הפוסטים החדשים שיעלו לאתר (למעט חריגים כמו הרשמה לשנה חדשה וכדומה). עיצוב זה נעשה ע”י פקודה כללית של מתכנת מטעם חברת בניית אתרים לגני ילדים, והוא צריך להתאים לצבעי האתר. 

בחירת צבעים לאתר הוא הנושא היותר חשוב כדי להעביר מסרים כראוי, למשל ידוע כי צבעי “אדום” משדרים אזהרה/סכנה ובגלל סיבה זו לא רצוי להשתמש בצבע זה לגני ילדים. א”כ צבעים רגועים כמו ורוד, סגול, תכלת וכדומה יעבירו את המסר כראוי ויציגו את הגן כמקום בטוח יותר וכיפי עבור ילדי הגן. 

בניית אתרים לגני ילדים עם ממשק ניהול נוח

דגש נוסף וחשוב שכדאי לתת עליו את הדעת עם בניית אתרים לגני ילדים הוא נושא ממשק הניהול. גם אם אתם אנשים טכנולוגיים במהותכם, אין זה אומר כי מערכת מסורבלת ומורכבת תיהיה נוחה לשימוש. לכן רצוי לבדוק עם חברת בניית האתרים על איזו פלטפורמה תשב האתר (וורדפרס, וויקס וכדומה), וכן רצוי לבקש הדרכה בסיסית לגבי מערכת ניהול האתר לכשיגיע הצורך לעשות בו שימוש. כמו כן, במקרים רבים חברות אלו ימליצו לכם על בניית אתר מאפס, כלומר ללא מערכת ניהול מוכרת ומסודרת. לזה יתרונות וחסרונות כאחד, כמו העובדה כי מערכת זו קשה לניהול, אך מצד שני מאיצה את מהירות טעינת האתר וגוזלת פחות משאבים ביחס למערכת ניהול מוכרת אך כבדת משקל. 

בניית אתרים לגני ילדים | BIZZT

האתר צריך להופיע היכן שהוא..

עם סיום שלב בניית אתרים לגני ילדים והעלאת האתר לאוויר, בוודאי תרצו שהאתר יופיע היכן שהוא בתוצאות החיפוש. תחום זה נקרא קידום אתרים, שהוא למעשה שימוש במניפולציות שונות הגורמות לגוגל לדרג את האתר שלכם גבוה בתוצאות החיפוש השונות. למשל, אם הגן ממוקם באזור פתח תקווה, בוודאי תרצו להופיע עבור הורים המחפשים “גני ילדים בפתח תקווה”.. א”כ רצוי לשלב בין בניית האתר לבין הדרישות השונות של גוגל הכוללות חווית גלישה נוחה, רספונסיביות, זמני טעינה סבירים ומעלה, שימוש בכותרות ותיאורים לעמודי האתר ועוד. 

גם אם אין ברצונכם להשקיע עבור נראות האתר בתוצאות החיפוש, אין זה אומר כי לא תרצו שהאתר יופיע כאשר מחפשים את שם הגן עצמו.. כדי שזה יקרה יש לבצע מספר פעולות בסיסיות עם העלאת האתר לענן הכוללים ביטול “NO-INDEX”, יצירת קישורים פנימיים המכילים בתוכם את שם המותג ועוד. 

בניית אתרים לגני ילדים נשמע מורכב? לא אצלנו!

אם פעולות אלו נשמעות לכם מורכבות יחסית, אז רצוי לבקש הסבר מחברת בניית אתרים לגני ילדים איתה תעבדו. ככל וההסברים יהיו מדויקים ומובנים, כך תוכלו להתאים את דרישותיכם לדרישות מנועי החיפוש.

חברת ביזנס טופ (BIZZT) מספקת שירות בניית אתרים לגני ילדים אשר עונה על כל צרכי העסק בדגש על התאמת האתר לדרישות מנועי החיפוש ובראשם גוגל, וכן בעיצוב נראות האתר והעברת המסרים כראוי לשם אתר ממיר שמביא לקוחות חדשים.

שירותי בניית אתרים לעסקים נוספים

אודות המחבר
שלמה ראש - מנהל חברת BIZZT

היי, שמי שלמה ראש – מנהל חברת BIZZT, ואני כאן כדי לסייע לך לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות שלך!

שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
המאמרים החדשים באתר
מערכת שליחת סמסים לעסקים |BIZZT
שליחת סמסים לעסקים

אחת מפלטפורמות השיווק המוכרות כמעט לכולנו, היא שיווק באמצעות שליחת סמסים ללקוחות העסק אשר לרוב נעשות דרך מערכת שליחת סמסים לעסקים.

קטגוריות מוצרים - BIZZT
קטגוריות מוצרים

בקטגוריות מוצרים מרכזיים באתר ביזט, תמצאו קשת צבעונית של מוצרים עסקיים מעולים וכן, ניתן להתאים את המוצרים הללו בהתאמה אישית לצרכי העסק שלכם.

החשבון שלי

עמוד החשבון שלי בו ניתן לעקוב אחר הזמנות, לבצע פעולות באתר כגון שינוי שם משתמש וסיסמה, עדכון נתוני איש קשר ופרטי התקשרות עם החברה.

תשלום

עמוד תשלום בו ניתן לבצע תשלום עבור הזמנות, שירותים ומוצרים. התשלום באתר הינו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר, והוא נעשה ע”י ספקי סליקה חיצוניים מאובטחים.

עגלת קניות - BIZZT
עגלת קניות

עמוד עגלת קניות בו תוכלו לצפות במוצרים שבחרתם רגע לפני רכישה. כמו כן ניתן לערוך מוצרים, להסיר או להוסיף כמות מוצרים לבחירה.

Call Now Button
Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.
Powered by