בניית אתרים למטפלים

בניית אתרים למטפלים - BIZZT

עולם הטיפולים, הינו עולם רחב המכיל בתוכו מגוון תחומי טיפול הכוללים בין היתר טיפולים רפואיים, טיפולים משלימים, אימונים אישיים ועוד. כאשר מדברים על בניית אתרים למטפלים, מתכוונים לכל מכלול התחומים הנ”ל כאשר הדגש הוא לרוב על אתר תדמית לעסק, שהוא הפנים של העסק באינטרנט. במאמר זה נדבר על הדגשים הבסיסיים החשובים שיהיו באתר כזה (כולל אפיון), פיצ’רים מרכזיים שגולשים אוהבים וכאלה הרלוונטים לתחום העסק, וכן דוגמאות בניית אתרים שעשינו ללקוחות בתחום הטיפולים.

בניית אתרים למטפלים התאמה לנייד - BIZZT

אפיון אתר כצעד הראשון של העסק

רגע לפני שמחליטים על בניית אתרים למטפלים או אפילו על שדרוג אתר קיים, חשוב לבצע אפיון מלא לאתר. כלומר: מה אנו רוצים להציג לגולש? אלו מסרים שיווקים נטמיע באתר? איך האתר יראה בצורה ויזואלית? האם אנו רוצים לאפשר טפסים חכמים/יומן פגישות/טלפון וירטואלי למדידת המרות? ועוד.

ישנם אתרים בתחום הטיפולים, המאפשרים למטופלים להזמין טיפול דרך אתר וזאת מתבצע באמצעות התממשקות ליומן המטפל. כמו כן באתרי תוכן גדולים יותר ובפורטלי מטפלים משלבים גם רשימות דיוור ותפוצה כאשר הדגש הוא שמירת קשר עם הלקוחות באמצעות רשימות דיוור ובכך משפרים את מספרי הסגירות של העסק. קראו עוד על מערכת CRM למטפלים.

בניית אתרים למטפלים – עמודים מרכזיים

ככלל, יש הבדל גדול בין בניית אתרי תדמית פשוטים לבין אתרי תוכן, פורטל מטפלים או אתרים דינמיים מבחינת בניית אתרים למטפלים. אתרי תדמית פשוטים לרוב יכילו מספר מצומצם של עמודים באתר כגון: עמוד הבית, אודות, הטיפולים שלנו (עמוד שירותים), בלוג (שניתן לתפעל עם הזמן) ועמוד יצירת קשר. באתרי תוכן גדולים כבר צריך לבצע התאמות לסוג התוכן שיוצג באתר, לבצע חלוקה ברורה בין העמודים החשובים שמציירים לקוחות לבין עמודים פשוטים יותר.
בפורטל מטפלים, כאן הסיפור מצריך חשיבה נוספת קדימה למשל: חלוקה לפי תחומי טיפול, אזורי פעילות, מחירים, דירוגי גולשים ועוד. וכן מצריך עיצוב שונה לעמודי המטפלים וכן אפשרות הקמת מטפל חדש באתר בקלות ועוד.

א”כ רצוי לבצע את אפיון האתר בשלב מוקדם עוד בטרם בניית האתר, כך שכאשר האתר יעלה הוא יתאים בדיוק לצרכים העסקיים שלכם.

בניית אתרים למטפלים לכל המכשירים - BIZZT

עיצוב ונראות האתר

גם בעת עיצוב האתר יש לתת דגש לאופי האתר, כאשר צבעי האתר מתאימים לתחום הפעילות. בדר”כ מטפלים יעדיפו להשתמש בעיצוב שקט שמשדר רוגע/סמכות/אמינות וכיוצ”ב.
הצבעים הנפוצים בתחומי הטיפול הם: כחול, תכלת וירוק בהיר. אם חשוב לכם לבלוט בצבע ייחודי, ניתן לשלב צבעים “צועקים” כמו צהוב כהה וכדומה בכפתורים שונים וכן ניתן לשלב תמונות שעוצרות את העין או אנימציות/סליידקים ובאנרים שונים באתר.

כאשר אנו מתחילים בניית אתרים למטפלים, אנו מציעים ללקוח אתרים חיים. כלומר, אתרים שנמצאים עם הגולש בעת הגלישה באתר. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי באנימציות שונות, תמונות זזות, פופ-אפים למיניהם שמדברים על הגולש, ובאופ כללי תחושה שמישהו אמיתי נמצא מאחורי האתר.

דגשים נוספים

דגש נוסף וחשוב שכדאי לתת בבניית אתרים הוא התאמה האתר לדרישות גוגל הכוללים בין היתר אופטימיזציה, טעינת אתר מהירה, כיווץ קוד ונפח תמונות, הוספת תגיות, אלטים, ותיאורים בכל עמוד וכן, שימוש בתוספים המתאימים עבור אופי האתר.

בנוסף רצוי לתת דגש על אבטחת האתר, כגון לצייד את האתר במספר שכבות הגנה הכוללים: הוספת הצפנת מידע SSL (פרוטוקול HTTP), חסימת משתמשים וכתובות IP המנסים לפרוץ לאתר, הגבלת השימוש במדינות מסוימות וכן, יצירת נתב ייעודי עבור בעל האתר לשם כניסה אל ממשק הניהול ועוד.

דוגמאות בניית אתרים למטפלים

חברת BIZZT מספקת שירותי בניית אתרים למטפלים בדגש על חווית משתמש, עיצוב חי, הטמעת מסרים שיווקים ובכלל אתרים שגולשים אוהבים.
להלן מספר דוגמאות של אתרים בתחום:

  • אתר BETIPUL.ORG – בקצרה: מדובר באתר תוכן שהוא למעשה משתייך גם לקידום אתרים למטפלים. באתר נתנו דגש על צבעים כהים שמדברים עוצמה ואמינות, שילבנו כפתורים וטפסי התקשרות בכל רחבי האתר, וכן נתנו דגש על אתר המדריך את הגולש בכל תחומי האתר החל ממדריכים שונים ועד לסוגי טיפולים רלוונטיים לגולשים.
  • אתר SHLEMUT.CO.IL – בקצרה: בדומה לאתר “בטיפול”, גם כאן האתר מספק מגוון טיפולים בתחום בריאות הנפש. את באתר בנינו בדגש על צבעים שקטים ועיצוב עדין שמעביר את המסר ש”הכל בסדר”. באתר ניתן למצוא מידע על הטיפולים, אודות, שאלונים שונים, בלוג מקצועי ודרכי התקשרות.
  • אתר T-METAPLIM.CO.IL – בקצרה: מדובר באתר תדמית פשוט בו ניתן למצוא את הטיפולים שהאתר מציע. כמו כן שילבנו בלוג תוכן בו בעל האתר מעדכן על כל מה שחדש באתר, ובאופן כללי נתנו תחושה של אתר רגוע שמעביר מסר שאנחנו כאן בשבילך.
  • אתר מזור לחיים – בקצרה: מדובר בפורטל תוכן שמטרתו לחזק אתרים בתחום הבריאות באמצעות שיטות שונות של קידום אתרים בגוגל. את האתר חילקנו לפי מונחים שונים בבריאות (תזונה, תרופות, ספורט, טיפולים ועוד), נתנו דגש על אזור התוכן באתר שמניע את הגולש להישאר זמן רב יותר באתר, וכן נתנו דגש על הצטרפות לרשימות תפוצה של האתר.

שירותי בניית אתרים למטפלים של חברת BIZZT

כפי שבוודאי הסקתם מהמאמר, בעת בניית אתרים למטפלים אנו קודם מאפיינים את האתר לפרטי פרטים, ורק לאחר מכן מוציאים את התוכנית אל האור. האפיון לרוב כולל: הטמעת מסרים, הנעה לפעולה, מידע על האתר/עסק ועוד. כמו כן את עיצוב האתר נעשה בהתאם לפעילות העסקית הקיימת, כך שהעיצוב, הצבעים, הפונטים וכו’ יתאימו לתחום הטיפולים.
לפרטים מלאים, מידע והצעת מחיר התקשרו כעת 058-4458206 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שלמה ראש - מנהל חברת BIZZT
נעים מאוד

היי, שמי שלמה ראש – מנהל חברת BIZZT, ואני כאן כדי לסייע לך לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות שלך!

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
מה חדש באתר?
בניית אתר לטכנאים | BIZZT
בניית אתר לטכנאים

בעולם נותני השירות בכלל, נתקלים לא אחת במצב בו זקוקים לקהל לקוחות חדש ע”מ להגדיל את ההכנסות. הדבר נכון עוד יותר לגבי עסקים חדשים, הזקוקים

קרא עוד »
בניית אתר ליועץ עסקי | BIZZT
בניית אתר ליועץ עסקי

היעזרות בשירותיו של יועץ עסקי, הינה חשובה כמעט לכל עסק ויכולה לשפר את הכנסותיו פלאות. אצל חלק מהעסקים היא נחוצה ביותר, למשל כאשר עסק נקלע

קרא עוד »
בניית אתר לחנות ספרים

בניית אתר לחנות ספרים עם אפשרויות רכישה אונליין, ארכיוני מוצרים, קטגוריות ספרים ועוד. באתר AYNRAND נתנו דגש על נקי מחד, ומאידך החיינו את האתר עם

קרא עוד »
מעוניין לשפר את האתר שלך?

אני מזמין אותך להשאיר את פרטי האתר שלך ואבדוק לך את האתר לגמרי בחינם!

Call Now Button
Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.