קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל, הוא למעשה מכלול פעולות שמטרתן העיקרית, היא לגרום לאתר שלכם להופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל כאשר מחפשים את השירותים או המוצרים שלכם ובראש שלושה פרמטרים מרכזיים: אופטימיזציה, תוכן וקישורים. 
במדריך הבא 

אופטימיזציה

התאמת האתר לדרישות גוגל

אופטימיזציה היא מילה יפה וגדולה שלמרבית האנשים לא אומרת הרבה, אך היא למעשה הבסיס הראשוני להצלחת האתר שלכם בגוגל.
אופטימיזציה טובה מתייחסת לכל מה שקורה בתוך האתר ומשפיעה באופן ישיר על חווית המשתמש של הלקוח שלכם. אופטימיזציה כוללת בין היתר: זמני טעינה מהירים, אתר רספונסיבי (התאמת האתר למכשירים ניידים), אתר ויזואלי הנראה טוב לעין (טקסטים קריאים, צבעים נעימים וכיוצ"ב), מבנה נכון של האתר (היררכיה פנימית, "פירורי לחם", קישורים פנימיים, אנקורים ועוד) והרשימה עוד 

יתרון 1
יתרון 2
תוכן

תוכן מנצח ומניע לפעולה

הפרמטר הבא החשוב להבטחת התברגות באתר בראש תוצאות החיפוש, הוא ללא ספק תוכן. 

תוכן טוב, הוא כזה הנותן את המענה הטוב ביותר לשאילתה של הגולש בגוגל. זה יכול להיות מדריך מעניין, סרטון תדמית מוצלח, ארכיון מוצרים עוד. המטרה בסופו של דבר, היא לגרום לגולש להישאר כמה שיותר זמן בתוך האתר, מה שיהפוך את האתר שלכם לרלוונטי בגוגל.

סוגי תכנים בגוגל

קישורים

קידום אתרים בגוגל באמצעות קישורים

בעולם "האמיתי" אם אני רוצה לקנות מכונת כביסה למשל, אני אשאל אנשים שאני מכיר לגבי חברה מסוימת או דגם מסוים, ולפי חוות הדעת שלהם אסיק איזה מכונה הכי טובה בשבילי. 
בעולם של גוגל ההמלצות הללו, הם בעצם קישורים. כלומר, אם יש 20 אתרים שמקשרים לאתר שלי, זאת אומרת שיש 20 אנשים שאומרים שהמוצר או השירות שלי שווים משהו.

האם זה אומר שאני יכול לקשר מאתרים פשוטים לאתר שלי? התשובה היא כן, רק שבמבחן התוצאה מול המתחרים, גוגל משקלל את סך רמת הקישורים הממליצים, את האיכות שלהם ואת הרלוונטיות וההקשר להאתר שלכם.

מעוניין שנבדוק את האתר שלך?

קבל בדיקת אתר חינם וחוות דעת של מומחה

נעים מאוד, שמי שלמה ראש – מומחה קידום אתרים בגול – ואני מזמין אותך להשאיר את פרטי האתר שלך ואחזור אליך בהקדם עם חוות דעת מקצועית לקידום האתר שלך בגוגל.

מה תקבלו אצלנו?

קידום אתרים בגוגל שגורם לתוצאות להגיע!

לא עוד לשפוך עשרות אלפי שקלים על קמפיינים שלא עובדים! קידום אתרים בגוגל עם BIZZT יגרום לאתר שלך לזנק בתוצאות החיפוש ולהביא יותר לקוחות משלמים. הנה תמצית העבודה מולנו:

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח מקיף שיודע בדיוק מה הלקוחות שלך מחפשים בגוגל.

אסטרטגיה

בניית אסטרטגיה ייחודית מנצחת בהתאם לפעילות המתחרים שלך בגוגל.

אופטימיזציה

אופטימיזציה רוחבית לאתר ופרטנית ברמת עמוד שיגרמו לאתר שלך להיות שווה מקום 1 בגוגל.

תוכן איכותי

תוכן איכותי ורלוונטי שמניע לפעולה וגורם לגולש לרצות עוד.

כלים

אנו עובדים עם הכלים המתקדמים ביותר בעולם לצורך ניהול, מעקב ובקרה לאתר שלכם.

דוחות שוטפים

אתם נשארים בעניינים ומקבלים עדכונים שוטפים על מצב המיקומים ועל הנעשה באתר.

עם BIZZT תוכלו לדחוף את העסק קדימה

מעוניינים לשמוע עוד? אני מזמין אותך לבדיקת האתר שלך בחינם ולשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

קידום אתרים בגוגל למה?

המצב הכלכלי בשוק העולמי, אינו מזהיר ולכן, בכל בית עסק, ישנן תקופות שההצלחה בהן אינה גדולה ובעקבות כך יש לבצע השקעה בפרסום, לצאת במבצעים אבל גם זה עשוי לא כל כך לסייע לבעלי העסקים השונים. ההצלה היעילה והמוכחת היא רק באמצעות קידום אתרים בגוגל. היום, כולנו מחפשים מידע במנוע החיפוש הגדול בעולם, כך שאנו מוצאים את המידע היעיל והנגיש ביותר באמצעות מנוע חיפוש זה. כאשר חברה מקצועית, תשקיע את הידע שלה בקידום האתר במנועי החיפוש, היא תגרום לקידומו של האתר.

יש לדעת, כי אתר אשר בנוי ומקודם נכון, הוא זה שיגרום לתנועה רבה יותר של גולשים. ישנן טכניקות שונות של קידום אתרים בגוגל והיבטים שונים, אשר אינם נוגעים בדפים הפנימיים של האתר, אם ע”י קישורים או מיקום באמצעות אתרים אחרים.. יש לתת מילות מפתח בתוכן, כך שמנוע החיפוש יוכל לדרג את האתר. בכל יום, מקדמי האתרים בודקים את מיקום האתר והתקדמותו. מנוע החיפוש של גוגל, סורק ומצלם את התוכן הנמצא באתר. יש לציין, כי לכותרת המאמרים, קיימת חשיבות רבה, הופעת מילות המפתח, כאשר את מילות המפתח ניתן לחפש באמצעות גוגל אדוורדס. במידה והערכים לא יהיו הגיוניים, גוגל יפסול את האתר ויגרום לו להיות ספאם.

בכל עסק, החמצן שלו הוא הלקוחות שיש לדאוג שיתווספו למאגר הלקוחות הקיים בכל בית עסק. זו הסיבה, שבאמצעות קידום אתרים בגוגל אשר יתבצע באופן מקצועי, תזכו ללקוחות חדשים אשר יגיעו אליכם באמצעות האתר שלכם, באמצעות לידים, השארת פרטים או אפילו יתקשרו אליכם באמצעות התוכן שהם קראו, אשר סיפק עבורם את המידע היעיל. יש לציין, כי קיימים שני סוגים של קידום אתרים בגוגל, האחד הינו קידום אורגני בגוגל והשני הינו קידום ממומן בגוגל. למרות שקידום אורגני הוא איטי, הוא משרת את בעלי העסקים לטווח הארוך. יש להתחיל בקידום ממומן לתקופה קצרה ולהמשיך בקידום אורגני, על מנת שהאתר יקודם באופן בטוח, לדפיו הראשונים של מנוע החיפוש גודל.

כל חברת קידום אתרים בגוגל שהיא מקצועית, תיתן לכם דוחות חודשיים שוטפים, מה שיוכיח כיצד מתקדם האתר שלכם. זוהי האינדיקציה הטובה ביותר עבורכם, לבחון היטב את החברה ולראות תוצאות מוכחות. אין פלאים בנושא של קידום אתרים. המדים מבצעים עבודה סיזיפית,היות וההצלחה שלהם, היא גם ההצלחה של בעל האתר. ישנן טקטיקות שונות של קידום אתרים ויש לנקוט בהם ולהיות מעודכנים בחוקים החדשים והשיטות המקצועיות לקידום אתר-לאט אבל בטוח.

זה לא אומר שאם כבר שמתם את דפי הנחיתה האתר והתוכן כבר נמצא באתר, עליכם לשבת על זרי דפנה. קידום אתרים בגוגל, מצריך חידוש של תכנים בכל חודש בערך, מה שיקנה קידום נכון ודינמי, מה שיאפשר לגולשים לקרוא תכנים חדשים, או שתוכלו להוסיף מוצרים או שירות חדש, אשר יעניין את הגולשים שלכם באתר. יש לפעול באסטרטגיית קידום נכונה.

זוהי שאלה נכונה, היות ובאתר של עסק גדול ומן הסתם מדובר באתר גדול יותר, יש צורך במשאבים בקידום, אם מבחינה הכספית או מהבחינה של זמן, כוח אדם וכדומה. לדוגמא, באתר קטן, שיש לבצע בו קידם אורגני, כאשר יהיו בו מספר קטן של עמודים ומקדם האתרים, יוכל לבצע בו פעולות שנות. לעומת זאת, באתר גדול העבודה מתחלקת לכמה אנשים, כאשר כל אחד עוסק בתחומים שונים, כאשר האחד, יבצע את האופטימיזציה של האתר, השני את חקר מילות המפתח, השלישי את בניית הקישורים וכדומה.

מקדמי אתרים יעידו, כי קידום אתרים בגוגל הינה עבודה שיש בה סיפוק גדול, היות ובכל חודש, נשלח דו”ח לבעל האתר, אשר מראה את התקדמותו. אחת מפעולות הקידום הנחצות לאתרים הוא החלפת קישורים. בדרך זו, ניתן יהיה לקשר האת האתר לדפים מסוימים של מנועי החיפוש אשר בראשם נמצא גוגל. ניתן יהיה לדעת, כיצד לשייך נושאים מסוימים בתהליך של קידום האתר. יש להשתמש בנוסף גם בקישורים יוצאים ונכנסים מאתרים שונים חיצוניים. היתרון נובע בקבלת תנועה חדשה לאתר מגולשים ומנועי החיפוש רואים את האתרים החיצוניים ומנוע החיפוש גוגל, פשוט מקשר אותם לאתר.

קיימים לא מעט חוקים בכל הקשור אל קישורים לאתר. יש לדעת מהיכן להוציא קישורים ולדעת, מה ההבדל בין הקישורים הפנימיים והחיצוניים לאתר. ישנם קישורים שאין להם ערך וממש חבל על המאמץ. זו הסיבה, כי רק חברה שמתמחה בקידום אתרים, תוכל לבצע עבורכם את הפעולות הנכונות והמקצועיות ביותר בנושא קידום אתרים בגוגל.

ישנם גורמים שונים אשר בגינם, הגולשים לא יישארו באתר או שמיד יעברו לאתר אחר. אחת הסיבות הידועות הם: זמן טעינה ארוך מדי. פרט זה הוא מהותי בכל הנושא של קידום אתרים בגוגל. ככל שהאתר שלכם, ייחשף יותר לתנועה רבה, כך הוא יקודם טוב יותר. ישנה אפשרות לקדם את האתר באתרי וורדפרס, היות ואתרים אלה, מקודמים טוב יותר בגוגל והם יכולים לאפשר אינטראקציה עם הגולשים.

בכדי לדעת באילו אסטרטגיות יש לנקוט כאשר מקדמים אתר, יש לבדוק תחילה את המתחרים ואת ביצוע מחקר מילות המפתח, כך שלא תהיה עליהן תחרות רבה, מה שיקנה קלות יתר, להגיע לאתר שלכם. באמצעות תוכן ממוקד, אשר מציע מידע רלוונטי, ניתן יהיה להגיע בקלות לאתר שלכם, כאשר תנועת גולשים רבה יותר תורגש וכן, גם הרווחים מהמכירות.

בכדי שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר בכל הנושא של קידום אתרים, אחד מהפרמטרים החשובים הוא כתיבת תוכן איכותי. יש לנסח נכון את המאמרים שייכתבו באתר באמצעו כמה אופנים. יש לכתוב מאמר מקצועי ואיכותי באורך שבין 300-500 מילים. המאמר חייב להיות מותאם למילות המפתח ולהתמקד בנושא. ישנם נושאים שמילות המפתח בהם הינן תחרותיות ויש דרך למצוא מילות מפתח שלא תהיה בהן תחרות גדולה, באמצעות כלים ייעודיים. הפניות לאתר, תהיינה גבוהות יותר ויגרום לפופולריות רבה של האתר, מה שלבטח יגרום לקידומו. כותרת המאמר, חיבת להיות מושכת, על מנת שהגולשים יהיו מעוניינים לקרוא מאמר שכבר יתחיל להיות מעניין כבר באמצעות הכותרת. יש לדאוג לצפיפות מקובלת של מילות המפתח, אשר תוטמענה במאמר באופן טבעי.

יש לבחור נכון חברת קידום אתרים בגוגל, כאשר החברה וותיקה ומוכרת והצליחה לגרום לחברות רבות להגיע למקום הראשון בעמודי מנוע החיפוש של גוגל. אחת חברות הללו, הינה חברת BIZZT, אשר עובדת שנים והיא בעלת הוכחות ותיק עבודות עשיר של קידום אתרים במקצועות השונים, שירותים ומכירת מוצרים. החברה מנהלת מחלקות שונות הקשורות לכל נושא קידום אתרים ועסקים. במחלקות השונות תמצאו: מחלקת קידום אתרים, מחלקת בניית אתרים, מחלקת עיצוב אתרים, מחלקת לייעול העסק באמצעות תוכנות CRM לניהול עסק ועוד.

החברה מעניקה את כל הפתרונות היעילים ביותר לבעלי העסקים, תחת קורת גג אחת. תוכלו למצוא מענה יעיל ושירות אדיב והאתר שלכם יזנק למקומות הראשונים. לחברה עשרות לקוחות מרוצים והנכם מוזמנים להצטרף למאגר הלקוחות שלנו.

Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.
Call Now Button