מערכת CRM למטפלים

דיגיטל, מערכות, טכנולוגיה

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת וגודלת של מעבר לאוטומציה בקרב כלל העסקים, הכוללים בין היתר מטפלים ובעלי קליניקות פרטיות. אחד מהכלים הבולטים הוא מערכת CRM למטפלים, אשר מכיל בתוכו מספר רב של פונקציות ופיצ'רים העושים את מלאכת ניהול הקליניקה לקלה. רגע לפני שתבחרו מערכת כזו לקליניקה אשר ברשותכם, הכנו עבורכם מספר טיפים כיצד לבחור את המערכת המתאימה ביותר עבורכם וכזו העונה על הצרכים השונים של העסק.

מערכת חכמה ומורכבת או קלה ופשוטה?

עולם מערכות המידע בכלל ומערכות CRM בפרט, מציגים מגוון כלים לניהול והתנהלות עסקים. אחד ההבדלים הגדולים בין מערכות אלו, הוא אופן השימוש במערכת. כלומר, ישנן מערכות הדורשות היכרות ראשונית עם המערכת, עבודה מול אקסל, הדרכה מעשית על השימוש במערכת ועוד. לעומת זאת, מערכות אחרות מציעות את אותם הפיצ'רים רק ללא צורך בהיכרות מול מערכות או ידע ראשוני כזה או אחר במחשבים ומערכות. למעשה, הסוג השני הינו המועדף ע"פ כלל האוכלוסייה בעולם, וזאת בשלב העובדה כי המערכת נגישה עבור כולם, ואינה גוזלת זמן יקר מבעלי העסק עבור הכרת המערכת.

גם בעולם מערכת CRM למטפלים, הדבר אינו שונה כלל לכן, מערכת קלה ופשוטה לשימוש היא הפתרון הטוב ביותר עבור בעלי הקליניקה. כאשר מדובר בקליניקה בינונית או גדולה אשר בה מספר עובדים הכוללים מטפלים, אנשי ניהול וכו', הצורך במערכת קלה מקבל חשיבות יתרה.

מערכת CRM למטפלים - BIZZT

מערכת CRM למטפלים בעלת ממשק חדשני

נקודה נוספת אשר רצוי לתת עליה את הדעת, היא נוחות השימוש במערכת הניהול של העסק. למעשה, קיימות מערכות רבות של ניהול עסק וניהול קשרי לקוחות, אך לא כולם מעניקות חווית שימוש נוחה. הדבר מקבל חשיבות יתרה כאשר עסק עובר אל אוטומציה, אז לממשק חדשני ונוח לשימוש יש יתרון רב וברוב המקרים דוחף את עובדי העסק אל שינוי זה בקלות ומייעל את העסק.

חברת BIZZT מספקת מגוון מערכות ושירותים לעסקים הכוללים גם מערכת CRM למטפלים המכילה בתוכה את כל מה שהעסק שלכם זקוק לו. המערכת מעניקה מעטפת רחבה החל מקבלת הלידים (הפניות) דרך מעקב אחר מטופלים חדשים, הערות, כרטיסי לקוחות וכלה בניהול משתמשים, הרשאות ניהול שונות ואף ניהול חשבוניות. והכל במקום אחד, בממשק חדשני ונוח לשימוש וכזה המאפשר לכם לייבא נתונים, לייצא דוחות, לשלוח רשימות דיוור במיילים ובסמס ועוד. כדי לקבל פרטים מלאים, צרו קשר עם חברתנו ונשמח להתאים עבורכם את המערכת העונה בדיוק על צרכי הקליניקה ותקציב העסק שלכם.

קראו גם את המאמרים הבאים

שלמה ראש - מנהל חברת BIZZT
נעים מאוד

היי, שמי שלמה ראש – מנהל חברת BIZZT, ואני כאן כדי לסייע לך לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות שלך!

שתפו את המאמר
מה חדש באתר?
בניית אתר לטכנאים | BIZZT
בניית אתר לטכנאים

בעולם נותני השירות בכלל, נתקלים לא אחת במצב בו זקוקים לקהל לקוחות חדש ע"מ להגדיל את ההכנסות. הדבר נכון עוד יותר לגבי עסקים חדשים, הזקוקים

קרא עוד »
בניית אתר ליועץ עסקי | BIZZT
בניית אתר ליועץ עסקי

היעזרות בשירותיו של יועץ עסקי, הינה חשובה כמעט לכל עסק ויכולה לשפר את הכנסותיו פלאות. אצל חלק מהעסקים היא נחוצה ביותר, למשל כאשר עסק נקלע

קרא עוד »
בניית אתרים למטפלים - BIZZT
בניית אתרים למטפלים

עולם הטיפולים, הינו עולם רחב המכיל בתוכו מגוון תחומי טיפול הכוללים בין היתר טיפולים רפואיים, טיפולים משלימים, אימונים אישיים ועוד. כאשר מדברים על בניית אתרים

קרא עוד »
מעוניין לשפר את האתר שלך?

אני מזמין אותך להשאיר את פרטי האתר שלך ואבדוק לך את האתר לגמרי בחינם!

Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.
Call Now Button