בניית אתר לטכנאים

בניית אתר לטכנאים | BIZZT

בעולם נותני השירות בכלל, נתקלים לא אחת במצב בו זקוקים לקהל לקוחות חדש ע"מ להגדיל את ההכנסות. הדבר נכון עוד יותר לגבי עסקים חדשים, הזקוקים ללקוחות כאל חמצן.. במצב כזה מרבית העסקים יחפשו דרכים נוספות להגיע אל קהל לקוחות. למשל דרך פרסום אופליין (פליירים, מגנטים, עיתונות), או דרך פרסום אונליין (רשתות חברתיות, גוגל וכו'). במאמר זה נסביר על יתרונות הפרסום אונליין כאשר הפעולה הראשונה שעליכם לעשות, הוא לפנות אל חברת בניית אתר לטכנאים, בדגש על איפיון והתאמת צרכי העסק.

בניית אתר נייד לטכנאים | BIZZT

הדגשים הראשונים של בניית אתר לטכנאים

ראשית, הנקודה החשובה ביותר היא העברת מסרים בדגש על מיצוב. כדי להמחיש את העניין ניקח לדוגמא את הגולש הפרטי אשר מחפש כרגע טכנאי כלשהוא עבור מוצר שהתקלקל בביתו. מן הסתם הוא ייכנס לגוגל ויחפש את השאילתא הרלוונטית עבורו "טכנאי X לתיקון מוצר Y" (הכי גנרי שיכול להיות). במצב כזה גוגל יציג עבורו מספר רב של אתרים, כאשר כל האתרים ינסו למשוך את תשומת ליבו של הגולש כדי שיפנה אליהם.

הרעיון של מיצוב, הוא יצירת יתרון יחסי שלרוב הוא לא ימצא את המתחרים (מחיר מיוחד, אחריות, שירות מהיר וכיוצ"ב). כאשר חברת בניית אתר לטכנאים תאפיין את האתר, היא זקוקה לתת דגש על העברת המסר והיתרון היחסי שלכם, כך שלגולש יהיה ברור שכדאי לו לפנות דווקא אליכם..!

עיצוב ויזואלי שעוצר את הלקוח

שימוש בפיצ'רים למיניהם באתר כבר מזמן הוכיח את עצמו כיעיל. לכן בעת בניית אתר לטכנאים רצוי לתת דגש על גימיק מיוחד שהגולש יאהב באתר, כך שהדבר יתפוס את תשומת ליבו בין מאות/אלפי האתרים המציעים את השירות שלכם בדיוק.

כמו כן יש לתת דגש על עיצוב המתאים לקו העסקי של העסק. למשל: בבניית אתרים בריאות ברור לכל שרצוי להשתמש בצבעים שקטים המשדרים סמכות ומקצועיות, ע"פ אתרי ילדים הדורשים שימוש בצבעים צועקים וחדים.

בניית אתר מעוצב לטכנאים | BIZZT

השירות של חברת BIZZT

חברתנו מציעה שירותי בניית אתר לטכנאים, בדגש על בידול מהמתחרים, איפיון מלא המתאים לפעילות העסקית, עיצוב ויזואלי שמעביר את המסרים כראוי והכי חשוב, אתר שלקוחות פשוט אוהבים וכזה הגורם לגולש לרצות עוד ולהזמין את השירות הנחוץ עבורו.

לשם הדוגמא ניקח את אתר IT-START.CO.IL אותו יצרנו ללקוח המספק שירותי מחשוב לעסקים בדגש על לקוחות עסקיים קבועים. עם תחילת האיפיון הבנו שהאתר זקוק לצבעים שעוצרים את העין מצד אחד, אך גם מתאימים לעסקי הטכנאים מצד שני. מכאן בא השימוש בצבעי שחור וצהוב.

לאחר מכן יצרנו עמודי שירות מרכזיים, כולל כתיבת תוכן מקצועי ומדריכים מפורטים על מגוון נושאים בתחום המחשוב. בנוסף, יצרנו עמודי אודות, צור קשר וכן בלוג מקצועי בהם שילבנו את האלמנטים העיצוביים איתם השתמשנו ביתר העמודים ומכאן התוצאה לאתר נקי מקוד, מעוצב ומושך לקוחות.

קראו גם את המאמרים הבאים

שלמה ראש - מנהל חברת BIZZT
נעים מאוד

היי, שמי שלמה ראש – מנהל חברת BIZZT, ואני כאן כדי לסייע לך לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות שלך!

שתפו את המאמר
מה חדש באתר?
בניית אתר ליועץ עסקי | BIZZT
בניית אתר ליועץ עסקי

היעזרות בשירותיו של יועץ עסקי, הינה חשובה כמעט לכל עסק ויכולה לשפר את הכנסותיו פלאות. אצל חלק מהעסקים היא נחוצה ביותר, למשל כאשר עסק נקלע

קרא עוד »
בניית אתרים למטפלים - BIZZT
בניית אתרים למטפלים

עולם הטיפולים, הינו עולם רחב המכיל בתוכו מגוון תחומי טיפול הכוללים בין היתר טיפולים רפואיים, טיפולים משלימים, אימונים אישיים ועוד. כאשר מדברים על בניית אתרים

קרא עוד »
בניית אתר לחנות ספרים

בניית אתר לחנות ספרים עם אפשרויות רכישה אונליין, ארכיוני מוצרים, קטגוריות ספרים ועוד. באתר AYNRAND נתנו דגש על נקי מחד, ומאידך החיינו את האתר עם

קרא עוד »
מעוניין לשפר את האתר שלך?

אני מזמין אותך להשאיר את פרטי האתר שלך ואבדוק לך את האתר לגמרי בחינם!

Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.
Call Now Button