ניהול יומן

יומן פעילות העסק

זמן הינו המשאב היקר לבני אדם. זמן אינו עוצר והוא לא ממתין לאף אחד מאתנו. דבר זה, הופך להיות קריטי יותר לבעלי עסקים, היות והפעילות העסקית והתפקוד של העסק, תלויה בניהול נכון ובמיוחד לניצול אולטימטיבי של הזמן. היום קיימים כלי ניהול זמן יעילים כמו למשל ניהול יומן ממוחשב באופן מדויק שיתאים לכל בעל עסק על פי נתוני וזאת, על פי תוכנה מיוחדת שתקל המון על בעלי עסקים וחברותו.

כל אדם בעל עסק וגם כזה שאיננו בעל עסק כדאי לו מאוד לנהל יומן. ביומן אנחנו כותבים את כל המשימות, פגישות, תורים, אירועים חשובים, ימי הולדת, חוגים לילדים ואף פגישה על כוס קפה עם חבר אהוב ויקר שהמון זמן לא ראינו, בשעות שנקבעו בכדי שייכנס טוב יותר לזיכרון ונוכל בכל זמן לפתוח את היומן, לראות מה יש לנו לעשות באותו יום וכך להגיע בזמן ולעמוד במשימותינו ופגישותינו. 

יש כל כך הרבה דברים לעשות ולהספיק במהלך היום ובמהלך החודש – מהרגע שאנחנו קמים בבוקר ועד הרגע שאנחנו הולכים לישון, שללא ניהול יומן, אנחנו עלולים למצוא את עצמינו שוכחים חלק מהדברים, ללכת לאיבוד ואף לפגוע ולאכזב אחרים וגם את עצמנו. ולכן חשוב מאוד לנהל יומן על מנת למנוע זאת מראש. קראו עוד בנושא ניהול עסק.

ניהול יומן ממוחשב ואתם מסודרים!

אחד מהאתגרים של כל בעל חברה או עסק, הוא ניהול עובדים. יש לשבץ אותם נכון מראש באמצעות היומן. רק בדרך זו, ניתן יהיה למנוע בלבול, אם בסידור העבודה שלהם או בניהול הפגישות. ישנם בתי עסק, אשר מתרחשות בהם פגישות בתדירות די גבוהה, ישיבות עם העובדים או עם אנשי עסקים. ניתן באמצעות ניהול יומן באמצעות תכנה יעילה במחשוב ענן, לעדכן את מצב הפגישה מהרגע שהיא נקבעה, לתזכורת שנשלחה ועד לאישור ההגעה.

תוכלו לנהל מעקב זמין און לין היות וכל התעודות, המסמכים והיומנים, יישמרו בארכיון ותמיד זמינים למעקב ובדיקה. תוכלו לעקוב גם אחר המשימות השונות שלכם באמצעות ניהול יומן ממוחשב ומאורגן שקל, פשוט ונח להשתמש בו.

כתיבת תזכורת בלוח שנה, דפים, ניירות

בחרו יומן כזה שימשוך אתכם לפתוח, לדפדף ולהסתכל בו

בעולם הדיגיטלי של היום, אפשר ומומלץ גם לרכוש מערכת ממוחשבת לניהול יומן שתעשה לכם את העבודה בצורה טובה מאוד. אם בכל זאת אתם רוצים ורגילים להתנהל עם יומן אמיתי בו אתם יכולים לכתוב, לגעת, לפתוח, לדפדף ולחוש אותו, הינה לכם מספר טיפים שימושיים לניהול יומן יעיל:

  • לכו לקנות יומן שבועי כזה שכאשר אתם פותחים אותו, יהיו פרוסים בפניכם כל ימות השבוע ולא יום אחד בלבד.
  • לכו לקנות יומן שיוכל להיכנס בגודלו לתיק שלכם וכך תוכלו לקחת אותו לכל מקום.
  • מומלץ לכם לכתוב את האירועים בעפרון, ממש כמו פעם שהיינו כותבים במחברת בבית הספר כשהיינו ילדים. זוהי אמנם שיטה ישנה, אך עדיין מאוד יעילה בכדי למנוע סימנים של מחיקות מיותרות של אירועים ביומן.
  • נסו לפתוח את היומן פעם ביום לפחות – בבוקר, בתחילת היום. כדי להיזכר ולזכור מה תכננו היום. כמו כן, פתחו את יומן גם בסוף כל שבוע, כדי להיזכר אולי קבענו משהו ביום ראשון על הבוקר..

אם בכל זאת אתם רוצים להתקדם קדימה ביחד עם הקדמה הטכנולוגית של ימינו ולהתנהל עם מערכת ממוחשבת לניהול יומן, במכשירים הסלולריים, קחו את האייפון או האנדרואיד שלכם ועשו זאת. ישנם גם אפליקציות מתאימות לניהול נכון של יומן להורדה וללא עלות. כתבו את המשימות השבועיות ביומן הסלולרי. זה בהחלט נוח, זמין ונגיש לנו היום יותר מתמיד.

ניהול יומן דיגיטלי

היתרונות הרבים והקלות של שימוש ביומן ממוחשב לעסק שלכם

חברות שונות בארץ, פיתחו תוכנה גאונית לארגון נכון של העסק, כאשר אחת האופציות בה הינה ניהול יומן עסקי. ניתן ליצור יומן ידידותי, אשר מותאם לבית העסק שלכם. ניתן לבצע סנכרון יומן לכל מרחבי הרשת, ניתן לסדר ולנהל את היומן באופן מקצועי ומחושב על פי הנוחות שלכם. תוכלו לשלחו הודעות ותזכורות בזמן הפגישה או לפניה ואף ליצור קשר חוזר לצורך ביטול הפגישה או לדחייתה.

תוכלו ליהנות מתצוגה ברורה של היומנים ברמה היומית, או השבועית, כך שתוכלו להשתלט על המשימות או הפרויקטים שעליכם לבצע. יש לתת יחס מיוחד לארגון ולמצוא תוכנת ניהול יומן אשר תתאים לכם ספציפית לסוג ונתוני העבודה שלכם. היות ויון ממוחשב הינו היומן האידיאלי עבור כל בעל עסק, יש בו את כל הפרמטרים הדרושים בכדי להתקדם ולהתפתח.

יש לציין, כי המאפיינים עשויים להשתנות בהתאם לסוג העסק והסטטוס שבו בית העסק נמצא. הדרך הטובה ביותר הינה לבנות נכון את היומן על פי הצרכים השונים. תוכלו למשל לבחור אופציות בתוכנה כגון: שיווק והכנסת עבודה, שירות של ניהול לקוחות, פתרון תזרים מזומנים ועוד.

אם בית העסק שלכם הוא רווחי ומכניס לכם תזרים יפה של מזומנים, סימן שאתם מנהלים נכון את העסק ואת היומן שלכם. אך היום, מרבית בעלי העסקים לא נמצאים במצב האידיאלי הזה. יש למצוא את הכלים המקצועיים, על מנת להציל את העסק וללא מענה וכלים מקצועיים כגון שיווק פעיל, מענה מספק ללקוחות או שיווק נכון שיכניס כסף ועבודה, העסק שלכם ימשיך להיות בקשיים.

ניהול יומן עסקי - BIZZT

 מרגישים שהיומן שלכם לא מסייע לכם בניהול העסק?- פנו אלינו!

יומן ידני כבר קשה לראות בעסקים בישראל, זו הסיבה כי הטכנולוגיה התפתחה וכולם עוברים לעולם הדיגיטלי שגרם לחיי בעלי העסקים להיות קלים, מסודרים ומאורגנים יותר בכל הקשור לניהול בית העסק. יש למצוא חברה אמינה, אשר תשווק לכם תוכנה של ניהול יומן באמצעות מחשוב בענן, כך שכל הדוחות, המשימות, הפרויקטים שיש לבצע והפגישות תישמרנה בו. חברת BIZZT, תתכנן ותבנה עבורכם תוכנת ניהול יומנים, אשר יתאים למהות וצרכי בית העסק או החברה שבבעלותכם.

החברה, עוסקת בשיווק עסקים, קידום אתרים ומעסיקה בוני אתרים, מעצבי אתרים, מתכנתים מקדמי אתרים בגוגל וברשתות החברתיות וכן, במתן פתרונות עסקיים דיגיטליים לחברות רבות ובתי עסק ברחבי הארץ.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שלמה ראש - מנהל חברת BIZZT
נעים מאוד

היי, שמי שלמה ראש – מנהל חברת BIZZT, ואני כאן כדי לסייע לך לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות שלך!

שתפו את המאמר
מה חדש באתר?
בניית אתר לטכנאים | BIZZT
בניית אתר לטכנאים

בעולם נותני השירות בכלל, נתקלים לא אחת במצב בו זקוקים לקהל לקוחות חדש ע"מ להגדיל את ההכנסות. הדבר נכון עוד יותר לגבי עסקים חדשים, הזקוקים

קרא עוד »
בניית אתר ליועץ עסקי | BIZZT
בניית אתר ליועץ עסקי

היעזרות בשירותיו של יועץ עסקי, הינה חשובה כמעט לכל עסק ויכולה לשפר את הכנסותיו פלאות. אצל חלק מהעסקים היא נחוצה ביותר, למשל כאשר עסק נקלע

קרא עוד »
בניית אתרים למטפלים - BIZZT
בניית אתרים למטפלים

עולם הטיפולים, הינו עולם רחב המכיל בתוכו מגוון תחומי טיפול הכוללים בין היתר טיפולים רפואיים, טיפולים משלימים, אימונים אישיים ועוד. כאשר מדברים על בניית אתרים

קרא עוד »
מעוניין לשפר את האתר שלך?

אני מזמין אותך להשאיר את פרטי האתר שלך ואבדוק לך את האתר לגמרי בחינם!

Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.
Call Now Button