קידום אתרים לחברות ניקיון

גרף צמיחה, קידום, סטטיסטיקה

ע"פ נתוני גוגל, בשנים האחרונות חל שינוי מפתיע בכל הנוגע לכמות החיפושים בכלל התחומים. למעשה, מדובר במגמה ארוכת שנים אשר מצביעה על רמת האימון של הגולשים כלפי תוצאות החיפוש. גם תחום הניקיון זוכה לכמות חיפושים ומכובדת, ולכן ניתן למצוא חברות ניקיון רבות המשקיעות אלפי שקלים ויותר עבור שירותי שיווק וקידום בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש ובראשם כמובן גוגל. כאשר בוחנים את קידום אתרים לחברות ניקיון, ניתן לתמצת זאת לשני סוגי קידום עיקריים: הראשון הוא תשלום פר הקלקה לאתר. כלומר, החלטתם כי אתם מעוניינים להקציב לדוגמא סכום של 2,500 שח בחודש עבור הקידום. במקרה זה חברת הקידום תחלק את התקציב לפי ימים (ממוצע של כ-85 שח ליום), ואתם כחברת הניקיון תקבלו מספר כניסות חדשות לאתר בהתאם לעלות עבור כל כניסה לאתר.

קידום זה נקרא קידום ממומן בגוגל והוא נפוץ בקרב עסקים רבים, אך גם לו חסרונות רבים כמו העובדה כי ברגע שתפסיקו לשלם לגוגל כבר לא תופיעו יותר. כמו כן, מרבית הגולשים פונים הישר את התוצאות "האורגניות" כאשר להם תדמית של אמינים יותר ובעלי וותק.

משרד, עבודה, פרסום

קידום אתרים לחברות ניקיון – קידום אורגניות

הסוג השני נקרא קידום אתרים אורגני, שהוא למעשה התוצאות "האמיתיות" של גוגל ללא קשר לאם האתר שילם לגוגל או לא. כמו הסוג הראשון גם כאן מדובר בקידום בעל חסרונות, כמו העובדה כי מדובר בתהליך ארוך ולעיתים מייגע עד לקבלת תוצאות ופניות אורגניות מהאתר. למעשה אם מנסים לתמצת את קידום אתרים לחברות ניקיון אורגני, יש להסתכל על כך כאל השקעה לטווח ארוך כאשר התוצאות יגיעו, אתם תזכו ליהנות מקבלת פניות חדשות של לקוחות על בסיס יומי, וזאת ללא תשלום כזה או אחר עבור פניות אלו.

את אופן הקידום תבצע חברת הקידום ע"י מחקר מקיף אודות תחום הניקיון, רמת התחרות, בניית אתר המותאם לדרישות השונות של גוגל, בניית פרופיל קישורים איכותי אשר יציג את האתר כסמכותי בעייני גוגל, שיפור זמני טעינה, מעקב וניתוח נתונים והרשימה עוד ארוכה.

קידום אתרים לחברות ניקיון - BIZZT

היתרונות של BIZZT בעולם קידום ופרסום אתרים

חברת BIZZT הינה אחת המצליחות בתחום קידום אתרים לחברות ניקיון. לנו ניסיון וידע מקיף על כל תחום החל מהכרת הביטויים הרלוונטיים עבורכם, דרך הכרת רמת התחרות וכלה בתוצאות מדהימות אשר הבאנו את לקוחותינו בעזרת עבודה מתמידה ואסטרטגיה ייחודית עבורם. כך למשל הבאנו את לקוחות החברה למקומות הראשוניים במגוון עצום של ביטויים כמו הבולטים: חברת ניקיון, ניקוי חלונות, ניקוי ספות, ניקוי מזרונים, ניקוי ריפודי רכב, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד אלפי ביטויים המניבים פניות חדשות לבקרים.

רגע לפני שתצאו לדרך, בקשו לקבל הצעת מחיר ופרטים מלאים אודות שירותי הקידום של חברתנו, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולמנף את האתר שכם גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל וביתר מנועי החיפוש.

שירותי קידום ופרסום נוספים

שלמה ראש - מנהל חברת BIZZT
נעים מאוד

היי, שמי שלמה ראש – מנהל חברת BIZZT, ואני כאן כדי לסייע לך לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות שלך!

שתפו את המאמר
מה חדש באתר?
בניית אתר לטכנאים | BIZZT
בניית אתר לטכנאים

בעולם נותני השירות בכלל, נתקלים לא אחת במצב בו זקוקים לקהל לקוחות חדש ע"מ להגדיל את ההכנסות. הדבר נכון עוד יותר לגבי עסקים חדשים, הזקוקים

קרא עוד »
בניית אתר ליועץ עסקי | BIZZT
בניית אתר ליועץ עסקי

היעזרות בשירותיו של יועץ עסקי, הינה חשובה כמעט לכל עסק ויכולה לשפר את הכנסותיו פלאות. אצל חלק מהעסקים היא נחוצה ביותר, למשל כאשר עסק נקלע

קרא עוד »
בניית אתרים למטפלים - BIZZT
בניית אתרים למטפלים

עולם הטיפולים, הינו עולם רחב המכיל בתוכו מגוון תחומי טיפול הכוללים בין היתר טיפולים רפואיים, טיפולים משלימים, אימונים אישיים ועוד. כאשר מדברים על בניית אתרים

קרא עוד »
מעוניין לשפר את האתר שלך?

אני מזמין אותך להשאיר את פרטי האתר שלך ואבדוק לך את האתר לגמרי בחינם!

Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.
Call Now Button