fbpx

קידום אתרים לרואה חשבון

קידום אתרים לרואה חשבון, אייקונים מצליחים

חוקי האתיקה הנוקשים של רואי החשבון בישראל, מצריכים זהירות יתרה ודקדקנות בכל הנוגע לפרסום הכוללים גם קידום אתרים לרואה חשבון. מטרת החקיקה בנושא זה חשובה, ע”מ לאפשר תחרות “בריאה” בקרב רואי החשבון והיא כוללת מספר נקודות האסורות בפרסום ואשר יש לתת עליהם דגש ואלו עיקרם:

  • דברי שבח והערכה עצמית.
  • השוואה לקולגות אחרות בתחום.
  • מצג שווא או עובדות מטעות.
  • מחירים או האופן בו מחושב המחיר פר פרויקט או פר שעת עבודה/ייעוץ.
  • תפקיד ציבורי או פרסום שמות לקוחות המשרד.
  • זילות כלפי המקצוע כגון “פגישה חינם” המעידה כי מדובר במוצר זול.. ועוד. 
אתיקה, ראיית חשבונות, חשבונאות

נקודות זכות שמותר לציין בפרסום

למרות כי החוק מגביל את רואי החשבון בפרסום המשרד, ישנן נקודות אשר בהן כן ניתן להשתמש ע”מ “למשוך” לקוחות. ואלו תמציתם:

  • תחומי ההתמחות של המשרד כגון: התמחות בראיית חשבון בינלאומי, או התמחות במיסוי ודוחות שנתיים וכיוצ”ב.
  • שנות ניסיון של רואה החשבון או וותק המשרד.
  • שמות שותפים של המשרד ואף כאלה שיצאו לגמלאות. 
  • כמו כן מותר לציין עובדות אודות המשרד או רואה החשבון אשר אינן מקטינות אחרים או יוצרות זילות כלפי המקצוע.

הנקודה היא ברורה, ולכן כחלק מתהליך קידום אתרים לרואה חשבון, עליכם להבין כיצד להשתמש נכון בפרסום האתר, וכן אלו מסרים ניתן להעביר מבלי להפר את אתיקת המקצוע. 

כותרות מפוצצות כאמצעי של קידום אתרים לרואה חשבון 

כותרת “מפוצצת” היא כזו אשר גורמת לגולש להקליק על המודעה. לשם הדוגמא ניקח את תחום התיירות. נניח וחיפשתם את השאילתא “פיתוח אפליקציות לעסקים” על איזו מודעה מהם הייתם לוחצים מיד? 

דוגמא לכותרת מפוצצת

אם התשובה שלכם הייתה מודעה מספר 2 (תוך 2 דקות..) זה בגלל שהיא חריגה בנוף “הרגיל” והיא מציעה אלטרנטיבה שאחרות יכולות רק לחלום. הדבר אמור גם בתחום ראיית החשבון, אשר בזכות כותרות מושכות ניתן להגדיל את מאגר לקוחות המשרד וכמו כן, גוגל יודע לתגמל אתרים אשר להם כמות הקלקות גבוהה מהממוצע. אולם רק חברה המומחית בתחום קידום אתרים לרואה חשבון יכולה לענות על צורך זה מצד אחד, ומצד שני לא לפגוע באתיקה החשובה כל-כך למקצוע ובכלל. 

זו רק דוגמא בודדה לעולם עשיר תיאוריות 

הדוגמא הנ”ל היא רק פרמטר אחד מיני אלפים, והיא מהווה נקודת זכות בודדה – אם כי גבוהה ומקצועית. ככל ולחברה אשר איתה תעבדו יש ניסיון וידע תיאורטי ומעשי בקידום אתרים, כך תוכלו להשיג תוצאות גבוהות בגוגל, אשר יבואו לידי ביטוי במיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש, הגדלת כמות הכניסות החודשיות לאתר וכמו גם הגדלת מאגר לקוחות המשרד. 

רגע לפני שתפנו אל חברת קידום אתרים לרואה חשבון, הכינו מספר שאלות אשר יעשו לכם סדר בין הדברים וינתבו אתכם לקידום המתאים הן לתקציב של המשרד והן לציפיות שלכם. כך למשל רצוי לבדוק מהי הערכת זמן המשוערת עד לקבלת תוצאות בגוגל? באלו כלים החברה משתמשת להכרת התחרות והמתחרים? מה הגולשים מחפשים שרלוונטי עבורכם? כיצד מתבצעת בפועל עבודת קידום האתר? כמה שנות ניסיון יש לחברה וקבלת תיק עבודות של לקוחות פעילים ועוד. ככל והבדיקה תיהיה מקיפה, כך קידום האתר יעשה בהתאם לציפיותכם מה שיאפשר לכם לבנות נכון את תקציב הפרסום של המשרד.

קידום אתרים לרואה חשבון - BIZZT

שירותי קידום אתרים לרואה חשבון של חברתנו 

בין קשת התחומים בהם אנו נותנים שירות ללקוחותינו, ניתן למצוא גם לקוחות בתחום ראיית החשבון, מיסוי וכיוצ”ב. לנו ניסיון רב שנים בכל עולם הפרסום, וניתן לקבל אצלנו שירות קידום אתרים לרואה חשבון בדגש על אתיקה מקצועית, אופטימיזציה מלאה והתאמת האתר לדרישות השונות של גוגל ומנועי החיפוש, וכמו כן לנו הצלחות רבות בתחום זה אשר באו לידי ביטוי הן במיקומים גבוהים והן בהגדלת כמות הלקוחות של האתרים אותם קידמנו.

כדי לקבל הצעת מחיר הוגנת ומותאמת, יש ליצור קשר עם נציג חברת BIZZT (ביזנס טופ), בה נוכל לתאם פגישה אשר ממנה תצאו עם תובנות לגבי התחום והתחרות שלכם, נכין אסטרטגיה מנצחת לקידום האתר, וכן תוכלו להתרשם בתיק העבודות המרשים ושירותי הקידום הנפלאים של החברה המעניקים מטרייה דיגיטלית לכל הפעילות העסקית החל מבניית נוכחות באינטרנט ועד לניהול והתנהלות באמצעות כלים לניהול עסק באינטרנט.

שירותים נוספים של החברה

נעים מאוד

שלמה ראש - מנהל חברת BIZZT

היי, שמי שלמה ראש – מנהל חברת BIZZT, ואני כאן כדי לסייע לך לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות שלך! 

המאמרים החדשים באתר

החשבון שלי

עמוד החשבון שלי בו ניתן לעקוב אחר הזמנות, לבצע פעולות באתר כגון שינוי שם משתמש וסיסמה, עדכון נתוני איש קשר ופרטי התקשרות עם החברה.

תשלום

עמוד תשלום בו ניתן לבצע תשלום עבור הזמנות, שירותים ומוצרים. התשלום באתר הינו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר, והוא נעשה ע”י ספקי סליקה חיצוניים מאובטחים.

עגלת קניות - BIZZT
עגלת קניות

עמוד עגלת קניות בו תוכלו לצפות במוצרים שבחרתם רגע לפני רכישה. כמו כן ניתן לערוך מוצרים, להסיר או להוסיף כמות מוצרים לבחירה.

חנות עסקית - BIZZT
חנות

בקרו בעמוד חנות עסקית של BIZZT, והתרשמו מהיצע העיצובים והשירותים של החברה. כמו כן ניתן למצוא סגנונות מדהימים במחירים חסרי תקדים בדיוק לתקציב שלך..!

עיצוב נייר מכתבים - BIZZT
עיצוב נייר מכתבים

עיצוב נייר מכתבים מעולם לא היה כה פשוט! אצל BIZZT תמצאו מבחר עצום של ניירות מוכנים ובהתאמה אישית, והכל במחירים חסרי תקדים ללא תחרות.

אהבתם את המאמר? שתפו..!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
היתרונות של חברת BIZZT

אחסון

אחסון האתר בשרתים מתקדמים, בעלי מהירות גבוהה ובקרת אבטחה מסביב לשעון.

שקיפות

אנו עובדים בשקיפות מלאה אל מול לקוחותינו, כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הינכם נמצאים בידיים טובות.

אבטחה

אנו ב-BIZZT משתמשים בחומות אבטחה גבוהות, ע"מ להבטיח כי המידע שלכם נשמר במקום בטוח וללא גישה לצד שלישי.

תמיכה

אצל חברתנו תקבלו תמיכה מסביב לשעון, ופתיחת קריאות בקלות וללא צורך בהתקשרות והמתנה.

Call Now Button
Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.
Powered by