fbpx

פרסום ב-SMS

פרסום ב-SMS, עסק, הודעות

אנו עדים לעובדה, כי הודעות SMS הפכו כבר לשגרה. אנו משתמשים בהודעות אלה, יותר מאשר בשיחות טלפון. הודעות אלה יכולות בהחלט לשמש ככלי שיווקי לכל דבר ועניין. מדובר על כלי שיווקי, אשר הפך לאמצעי תקשורת מרכזי של הטלפונים החכמים שכולנו משתמשים בהם בכל רגע נתון. על מנת להצליח עם פרסום ב-SMS, יש לשים לב לכמה נקודות מפתח, אשר יסייעו להפוך כלי שיווקי זה, למוצלח ויעיל.

יש לציין, כי פרסום ב-SMS אינו יכול להתאים לכל אחד. שיטה זו מיועדת למי שמעוניין להגיע לקהל לקוחות גדול יותר בעל קריטריונים מסוימים כגון: גיל, תחומי עניין מסוימים או מגורים באזור אשר העסק שבבעלותכם פועל. במידה ותהיו מעוניינים להגיע לקהל לקוחות מצומצם, יש למצוא שיטת שיווק אחרת, כגון שיווק באמצעות דוא”ל או קמפיין פרסומי ממומן. עוד בנושא מערכת ניהול קשרי לקוחות.

הטקטיקה הנכונה של פרסום ב-SMS – עשה ואל תעשה..

יש לבנות בסיס לקוחות רב, היות ואם תשלחו אלפי מסרונים ב-SMS לקהל לקוחות אשר לא יהיה רלוונטי, תישארו עם עלויות גבוהת וללא תוצאות. יש לבנות את קהל הלקוחות באמצעות רשת האינטרנט או באמצעות מועדון לקוחות שתקימו. שיטה זו, הוכחה כיעילה ביותר, ליצירת לקוחות חוזרים. ניתן באופן נוסף, לרכוש מאגר לקוחות של לקוחות אשר כבר אישרו את קבלת המידע הפרסומי ולהתחיל עם פרסום ב-SMS אשר אכן יניב את התוצאות הרצויות לכם.

לאחר שכבר יש לכם מושג ברור, לאיזה קהל יעד מיועדות הודעות ה-SMS שלכם, ניתן להתקדם אל נוסח ההודעות עצמן. יש לנסח את ההודעות באופן שיותאם גם לנשים וגם לגברים, מה שיקל את הניסוח. מומלץ לבחור במסר שיהיה קליט ויגרום למי שיקבל את ההודעה להבין כי זה הפתרון היעיל עבורם. יש להניע את הגולשים לפעולה, כאשר תוסיפו כתובת אינטרנט מקוונת ומספר טלפון לחיוג מהיר. בדרך זו, תחסכו מהמשתמשים, לפתוח את דפדפן האינטרנט ולהגיע אל המחשב, בכדי למצוא מידע נוסף.

סמס, הודעות SMS

השקעת פרסום קטנה ביחס לחשיפה האדירה והרווחים הצפויים משיווק באמצעות SMS

קיימים יתרונות רבים בשיטת פרסום ב-SMS. ההשקעה הינה קטנה, בהשוואה לחשיפה הגדולה שתקבלו באמצעות שיטת שיווק זו. מדובר על מסרונים שלא נדחפים ללקוח ובמקרים רבים אלה הם מסרונים שלא נדחפים ללקוחות ונועדו לספק מידע יעיל ועדכני. אפשר לשלוח את אותה הודעה לאלפי לקוחות ולקבל עדכון על הגעת ההודעה לנמענים. ניתן לצרף לכל מודעה כזאת גם את דף הנחיתה, אשר יגרום ללקוח לבצע פעולה וכן, יביא את הלקוחות, היישר לדף הנחיתה באתרכם.

כאשר מדובר על פרסום ב-SMS באמצעות הודעות קצרות וקולעות, הלקוחות יחושו בטוחים יותר לפתוח הודעות מסוג זה. למרות שישנם לקוחות רבים שלא אוהבים את העובדה שנשלחות אליהם הודעות פרסומיות, מצד שני, הם לא יחששו לפתוח את ההודעות, היות ולא קיימות בהן וירוסים.

הודעה, נייד, מסרון, אישה מופתעת

פרסום באמצעות הודעות SMS באמצעות חברה המתמחה בשיווק זה

יש לציין כי לא כל חברה, מתמחה עם פרסום שיווקי באמצעות הודעות SMS. אחת החברות המתמחה בפרסום זה, הינה חברת BIZZT אשר קיימת שנים ומתמחה בכל ערוצי השיווק אם בקידום אתרים אורגני, ממומן, פרסום ברשתות החברתיות, פרסום ב-SMS ועוד. לחבר ישנן מחלקות שונות כגון: מחלקת בניית אתרים, מחלקת עיצוב אתרים, מחלקת מקדמי אתרים ועוד. התוצאות הן מוכחות ולקוחות רבים שבעי רצון מהתוצאות יוכלו להמליץ על החברה בחום. בחברה, תוכלו לראות תיק עבודות מסודר וכן, תוכלו לראות כיצד קידמה החברה עסקים רבים מקומות הראשונים בגוגל, תוך אסטרטגיה נכונה בשיווק וקידום.

אודות המחבר
שלמה ראש - מנהל חברת BIZZT

היי, שמי שלמה ראש – מנהל חברת BIZZT, ואני כאן כדי לסייע לך לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות שלך!

שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
המאמרים החדשים באתר
מערכת שליחת סמסים לעסקים |BIZZT
שליחת סמסים לעסקים

אחת מפלטפורמות השיווק המוכרות כמעט לכולנו, היא שיווק באמצעות שליחת סמסים ללקוחות העסק אשר לרוב נעשות דרך מערכת שליחת סמסים לעסקים.

קטגוריות מוצרים - BIZZT
קטגוריות מוצרים

בקטגוריות מוצרים מרכזיים באתר ביזט, תמצאו קשת צבעונית של מוצרים עסקיים מעולים וכן, ניתן להתאים את המוצרים הללו בהתאמה אישית לצרכי העסק שלכם.

החשבון שלי

עמוד החשבון שלי בו ניתן לעקוב אחר הזמנות, לבצע פעולות באתר כגון שינוי שם משתמש וסיסמה, עדכון נתוני איש קשר ופרטי התקשרות עם החברה.

תשלום

עמוד תשלום בו ניתן לבצע תשלום עבור הזמנות, שירותים ומוצרים. התשלום באתר הינו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר, והוא נעשה ע”י ספקי סליקה חיצוניים מאובטחים.

עגלת קניות - BIZZT
עגלת קניות

עמוד עגלת קניות בו תוכלו לצפות במוצרים שבחרתם רגע לפני רכישה. כמו כן ניתן לערוך מוצרים, להסיר או להוסיף כמות מוצרים לבחירה.

Call Now Button
Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.
Powered by