בניית אתרי מסחר

אתר מסחר אלקטרוני מעוצב, המתאים למגוון רחב של עסקים בדגש על מסחר אונליין והזמנות לכל מקום (כולל שילוח בינלאומי).

באתר GAN-NET נתנו דגש על עיצוב צעקני ובולט מצד אחד, ומצד שני דאגנו להשקיט את האתר עם צבעים צבעוניים, אנימציות ועיצוב חי באתר.

בניגוד לאתר תדמית סטטי בבניית אתרי מסחרי אלקטרוני יש צורך בהתעסקות שוטפת עם האתר, ולכן סוג הפלטפורמה עליה יושבת האתר הינה חשובה לשם תפקוד תקין של העסק. בדיוק לשם מטרה זו קיימת וורדפרס, המאפשרת לכם כבעלי עסק, לנהל את העסק באינטרנט גם מבלי ידע בתכנות או כתיבת קוד.

כחלק מתהליך בניית אתרים זו, נלווה אתכם בשלבים הראשוניים לאחר בניית האתר, כך שתדעו לעלות מוצרים, לבדוק הזמנות, לערוך קטגוריות ועוד. בנוסף, אנו נסייע לכם בחיבור האתר עם מערכת סליקה לבחירתכם, כך שתקבלו את האתר כשהוא מוכן לתפעול.

דגש נוסף וחשוב בבניית אתרי מסחר הוא התאמה האתר לדרישותיו של גוגל הכוללים אופטימיזציה, טעינת אתר מהירה, כיווץ קוד ונפח תמונות, הוספת תגיות, אלטים, ותיאורים בכל עמוד וכן, שימוש בתוספים המתאימים עבור אופי האתר.

בנוסף אנו נותנים דגש על אבטחת האתר, כך שציידנו את האתר במספר שכבות הגנה כגון הוספת הצפנת מידע SSL (פרוטוקול HTTP), חסימת משתמשים וכתובות IP המנסים לפרוץ לאתר, הגבלת השימוש במדינות מסוימות וכן, יצירת נתב ייעודי עבור בעל האתר לשם כניסה אל ממשק הניהול.

שלמה ראש - מנהל חברת BIZZT
נעים מאוד

היי, שמי שלמה ראש – מנהל חברת BIZZT, ואני כאן כדי לסייע לך לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות שלך!

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
מה חדש באתר?
בניית אתר לטכנאים | BIZZT
בניית אתר לטכנאים

בעולם נותני השירות בכלל, נתקלים לא אחת במצב בו זקוקים לקהל לקוחות חדש ע”מ להגדיל את ההכנסות. הדבר נכון עוד יותר לגבי עסקים חדשים, הזקוקים

קרא עוד »
בניית אתר ליועץ עסקי | BIZZT
בניית אתר ליועץ עסקי

היעזרות בשירותיו של יועץ עסקי, הינה חשובה כמעט לכל עסק ויכולה לשפר את הכנסותיו פלאות. אצל חלק מהעסקים היא נחוצה ביותר, למשל כאשר עסק נקלע

קרא עוד »
בניית אתרים למטפלים - BIZZT
בניית אתרים למטפלים

עולם הטיפולים, הינו עולם רחב המכיל בתוכו מגוון תחומי טיפול הכוללים בין היתר טיפולים רפואיים, טיפולים משלימים, אימונים אישיים ועוד. כאשר מדברים על בניית אתרים

קרא עוד »
מעוניין לשפר את האתר שלך?

אני מזמין אותך להשאיר את פרטי האתר שלך ואבדוק לך את האתר לגמרי בחינם!

Call Now Button
Open chat
1
היי, נעים מאוד. שמי שלמה - מנהל החברה, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה.